Zárobková príležitosť

Extra príjem sa vždy hodí, že? Potrebujete si zarobiť popri škole? Máte čas pre ďalšiu aktivitu? Šporíte si a potrebujete viac peňazí? 

 

Jednou z možností je zapojiť sa do programu Essens a privyrobiť si pár eur – niekedy je to 120 eur, niekedy aj 700 eur – sú aj ľudia, ktorí sa týmto živia.

 

 

 

Pripravila som pre vás otázky, poďme si ich prečítať.

 

Čo je ľahšie – ísť do niečoho sám alebo so silným partnerom ako je Planéta zdravia?

Čo je výhodnejšie – vyrobiť si vlastný marketing alebo stať sa súčasťou moderného štýlu?

Čo je časovo lepšie – pripraviť si všetky podklady alebo použiť niečo, čo naozaj funguje?

 

 

Rozhodnúť sa – to chce častokrát poradiť sa – napíšte mi, rada vám odpoviem.

 

 

 

Byť súčasťou Essens znamená stať sa:

 

 

 

 

SPOTREBITEĽ – ČLEN KLUBU ESSENS

Vhodné pre každého, kto chce ušetriť náklady na produkty až do výšky 40% – kupujete len čo chcete, kedy chcete – žiaden nátlak; skutočne výhodné riešenie.

 

PREDAJCA

Oplatí sa ľuďom, ktorí hľadajú extra príjem – privyrobiť si. Celý systém obchodnej stratégie a veľa výhodných rád získate spoluprácou s Planétou zdravia. Existuje aj možnosť venovať sa predaju naplno a nahradiť tým klasické zamestnanie.

 

MANAŽÉR

Najvyššia forma spolupráce s Essens – vytvoríte si vlastný tím ľudí a staráte sa o jeho rast a spokojnosť. Získavate zaujímavé podiely na zisku, dovolenky a iné výhody od Essens. Skutočne výhodne získate auto.

 

 

Porozmýšľajte, ak sa vám ponuka pozdáva, skúste mi napísať, rada zodpoviem všetky otázky – za opýtanie predsa nič neplatíme :)

 

 

V Planéte zdravia sme jeden tím, pridaj sa k nám.