Všeobecné poradenstvo zdravej výživy

Žijeme v uponáhľanej dobe, nemáme čas, riešime milión vecí a život nám riadi mobilný telefón. Poctivé varenie je minulosťou. Možno raz za čas otvoríme kuchársku knihu a vyskúšame recept, len nech je prosím jednoduchý a rýchly.

 

 

Obedy v práci – použijeme stravný lístok, aj si zaplatíme navyše, len aby reštaurácia bola blízko lebo času je málo. Čo jedli naše deti v škole? Išli do „mekáča“ na kolu? Večer na pizzu? Čo naši starí rodičia, dôchodcovia, ako žijú? Varia si? Dostávajú dobré jedlo? Hmm, veľa otázok, že? Zdravá výživa je skôr módna téma v magazíne alebo v televíznej relácii.


Sem tam si v časopise prečítame článok, aj kúpime zdravé potraviny či navaríme zdravo. Stačí to? Sú medzi nami ľudia, ktorí sa pravidelne zaujímajú o zdravú výživu a robia všetko preto, aby jedli čo najzdravšie. Je ich však málo. Častokrát je to preto, lebo v spoločnosti chýba vzdelanie o zdravej výžive, o tom ako správne kúpiť potraviny resp. zariadiť si život tak, aby sme naše stravovanie posunuli na vyššiu úroveň.

 

 

 

Planéta zdravia pripravila novú službu pre každého z vás – poradenstvo zdravej výživy.

 

Pre koho je poradenstvo zdravej výživy určené?

 

Pre každého, kto má záujem zmeniť svoj život k lepšiemu. Či pracujete v úrade, v škole, v meste alebo dedinke, na stavbe, v predajni, v zahraničí alebo ste študent, matka na materskej – naozaj každý jeden z Vás môže zlepšiť stravovanie vďaka programu poradenstva zdravej výživy.


Kto poradenstvo naozaj potrebuje?


Zvyčajne sa stretneme s názorom, že poradenstvo potrebujú ľudia, ktorí majú zdravotné problémy, usilujú sa schudnúť alebo potrebujú upraviť diétu lebo sa vyskytol problém – niekedy je zdravotný, inokedy môže byť aj psychický. To je v poriadku.


Veľakrát si povieme, ale nám nič nie je, my nepotrebujeme radu, prečítame si o tom na internete/v novinách. Ja sa vždy pýtam, prečo čakať kým vznikne problém? Čo ak skoré poradenstvo a zmena stravovania poslúži ako skvelá prevencia voči zdravotným problémom? Porozmýšľajme, rozhodnutie je na každom z nás.


Ako program poradenstva zdravej výživy prebieha a koľko služba stojí?


Pripravila som dva programy – jeden je komplexný, v druhom si služby prispôsobujete podľa potreby. Dostupnosť pre každého je priorita, k tomu zodpovedá aj cena.

 

 

 


 

Zdravá výživa komplex od € 65.00


Program Zdravá výživa komplex zahŕňa:

 • analýza stravovania – sledovanie jedálnička po dobu 14 dní
 • analýza pomerov – rodinné, finančné, sociálne (veľmi ovplyvňujú naše zvyklosti)
 • zhodnotenie fyzickej kondície človeka – zdravý jedinec, niekto trpí chorobou, možnosť dedičnej predispozície resp. duševné zdravie
 • vypracovanie odporúčania – ako pristúpiť nielen k zmene stravovania, ale aj životného štýlu
 • bezplatná online/telefonická linka pod dobu 30 dní – možnosť položiť otázky o zdravej výžive, zdôveriť sa a porozprávať o dosiahnutí cieľov pre budúce obdobie


Prejsť komplexným programom je ideálne ak chcete zmenu, ale neviete čo presne je potrebné zmeniť. Pozrieme sa na všetko podstatné. Výsledkom je komplexný dokument, na základe ktorého môžete postupovať ďalej – ja Vám rada pomôžem v každom kroku.

 


 

Zdravá výživa klasik od € 12.00


V tomto programe je možnosť získať osobného konzultanta zdravej výživy. Pracujeme online a telefonicky, ak je potrebné osobné stretnutie je samozrejmosť.

 • odpovedám na otázky týkajúce sa zdravej výživy
 • hľadám pre Vás informácie a spôsoby ako zlepšiť postavenie zdravej výživy vo Vašom živote
 • analyzujem potraviny, recepty resp. životný štýl
 • odporúčam externú odbornú lekársku starostlivosť a špecializované služby
 • zapisujem si Vaše pokroky a vediem Vás k určenému cieľu
 • zriadim Vám osobnú kartu zdravej výživy – vždy dôsledne kontrolovaná

Program je vhodný pre ľudí, ktorí vedia presnejšie určiť o čo by mali záujem z problematiky zdravej výživy. Môžete si vybrať určitú oblasť, ktorej sa budeme venovať.

 

Napríklad: neviete si rady s cukrom, sladké je pre Vás zničujúce a vyskúšali ste už naozaj všetko. Môžeme sa venovať problému a nájsť odpovede. Sú prípady, kedy je potrebné vyhľadať odbornú lekársku pomoc – ľudia to často prehliadajú – rada Vám poradím za kým môžete ísť. Hlavne je urobiť prvý krok – napísať a zdôveriť sa o probléme. Majte istotu, že s Planétou zdravia sa vždy máte na koho obrátiť.

 

 Ako sa dozviem výslednú cenu prosím?


Prvá komunikácia je vždy zadarmo, dohodneme sa na postupe a realizácii programu. Vždy viete vopred, koľko zaplatíte podľa toho, ako si nastavíte službu resp. prispôsobíte Vašim potrebám. Žiadne skryté poplatky. Platíte len dohodnutú cenu.


Prečo si zvoliť program Planéty zdravia?


Som matka – moja dcéra je študentka, manžel ťažko pracuje a ja tiež doma nesedím –  vediem firmu. Poznám život z každej strany. Viem aj to, že ak veľmi chcete, zvládnete v živote viac, ako si myslíte. Môj cieľ je nadviazať úprimnú a odbornú komunikáciu. Chcem, aby ste boli maximálne spokojní. Som úprimná a prácou napĺňam poslanie v živote.

 

Poradenstvo som založila na základe mojich skúsenosti – v rodine nastali situácie (hlavne zdravotné), ktoré mi zmenili život. Videla som, ako zmena stravovania dokáže ovplyvniť životy mojich najbližších. Chcem pomáhať a šíriť vedomosti, aby ste mohli žiť zdravšie a byť šťastnejšími ľuďmi.


Odborné lekárske záležitosti vždy konzultujem s lekármi a odborníkmi, bezpečnosť a ohľad na Vaše zdravie je prvoradé.

 

 

 

Čo znamená žiť zdravšie?
Nájdite odpovede s Planétou zdravia.