Úspešné chudnutie s programom Fit&Slim

Dve otázky, nekonečne množstvo odpovedí. Ako schudnúť? Ako si udržať primeranú telesnú hmotnosť? V novom programe Planéty zdravia sa venujem otázkam redukcie hmotnosti a primeranej váhe človeka. Mať nadváhu nie je hanba, je to zdravotný problém. Častokrát môže viesť k chorobám väčšieho rozsahu. Zdôveriť sa o ťažkostiach s váhou nie je ľahké, ale urobiť prvý krok je nesmierne dôležité.


 

 

 


 

1.    Fit&Slim – charakteristika

 

Zoznamujeme sa s problémom, prečo vznikol a ako ovplyvňuje Váš život. Porozprávať sa je dôležité, s dôverou sa dosahujú oveľa lepšie výsledky.

 

2.    Fit&Slim – realizácia


Vypracujeme ciele a metódy k jeho dosiahnutiu. Analyzujeme diéty, ktoré ste vyskúšali, ale nezaberali. Pozrieme sa na stravovanie, aktívny pohyb a stres.
Firma Essens ponúka prírodné tabletky Slim SS, ktorými pomôžete účinku redukcie hmotnosti. Taktiež je vhodné urobiť prírodný detox organizmu a upraviť jedálniček.
Odporučím Vám účinné cviky, chôdzu a spôsob ako si zapisovať dosiahnutý pokrok.

 

3.    Fit&Slim – výsledky


Vyhodnotenie merania telesnej hmotnosti, analýza zmeny životného štýlu a stravovania. Držať diétu celý život nie je nič príjemné, ale zmeniť životný štýl a vidieť výsledky na sebe je veľmi povzbudzujúce.
Po skončení programu dokážete samostatne posúdiť svoj stav a hmotnosť, poznáte prostriedky k udržaniu primeranej váhy a zároveň ste urobili obrovský krok k zdravšiemu životu.
Vaša rodina a priatelia Vás budú obdivovať, že ste si našli chvíľu času pre svoje zdravie.

 

 

 

 

Pre koho je program určený?


Pre každého – muža, ženu a dieťa – ktorí majú záujem urobiť niečo so svojou váhou a začať žiť lepšie. Taktiež sa venujem aj starším ľuďom, aj oni môžu vo vyššom veku udržať svoju hmotnosť a dožiť sa tak viac rokov.

 

Ako dlho program trvá?


Program Planéty zdravia trvá osem týždňov. Je to dostatočný čas na to, aby sme videli reálne účinky a zároveň precvičili metódy chudnutia, stravovania a aktívneho pohybu.

 

Cena za program?


11.00 EUR za týždeň – cena je primeraná pre každého, chcem aby si program mohla dovoliť každá žena/muž. Pri platbe celej sumy dopredu na 7 týždňov získate darček :)

 

Rada pracujem s ľuďmi, práca ma baví a chcem aby ste dosiahli výsledky.

 

 

Zaujala Vás ponuka? Chceli by ste to skúsiť a dosiahnuť vytúžený cieľ? Napíšte mi, úvodná konzultácia je zadarmo – získajte individuálny prístup a podporu. Spolu to zvládneme!