Starostlivosť o nedokonalú pleť

Túžba po dokonalej pleti je v každej z nás. Chceme byť krásne, pôvabné a očarujúce. Dokonca pribúdajú muži, ktorí majú záujem o peknú pokožku.

 

Pleť je vizitkou vonkajšieho a vnútorného zdravia tela.


Planéta zdravia pripravila hodnotné poradenstvo – ako sa starať o pleť – s dôrazom na použitie prírodnej kozmetiky Essens.

 

Sama som mala problém s pokožkou, vyskúšala som – ako každá žena – všetko čo som dokázala kúpiť v obchodoch. Zistila som, že to bola strata času a financií. Nemala som žiaden systém, nevedela som ako spolu účinkujú látky v krémoch a koľko času potrebujem na dosiahnutie výsledkov. Poznala som len krémy a prípravky z bežných drogérii.

 

 

V jednej kozmetickej spoločnosti, ktorej som sa venovala niekoľko rokov, som sa naučila ako sa správne starať o pleť. Pleť sa mi o niečo zlepšila, bola čistejšia; ale stále ma trápili zapálené vyrážky.

 

Vzdelávala som sa a nenechala to na náhodu, postupne som objavovala inovácie zo sveta a nové metódy starostlivosti o pokožku. Práve o tom je moje poradenstvo pre dokonalejšiu pleť. Chcem sa s Vami podeliť o moje skúsenosti a vedomosti.


Poznáte účinky colostra na pleť? Viete aký krém je pre Vás vhodný? Ako s trošku alo vera dokážete vyčistiť telo od škodlivých látok? Každý o tom asi počul, čítal alebo prišiel do kontaktu. Planéta zdravia Vám ponúka komplexné poradenstvo, ktoré Vám dokáže vypracovať systém, vytýčiť ciele a sprevádzať Vás na ceste k zdravšej (dokonalejšej) pleti.


Poradenstvo je určené každej vekovej kategórii – vyzerať dobre predsa chceme v každom veku :)


Najčastejšie problémy pokožky, ktoré môžu trápiť ženy aj mužov:

  • suchá pleť
  • mastná pleť
  • aknózna pleť
  • vrásky
  • ekzém na pleti


V poradenstve sa individuálne venujem každej žene (mužovi) kde po úvodnej konzultácií, ktorá je samozrejme zadarmo, vypracujem plán starostlivosti ako aj odporučím vhodné kozmetické produkty. Kozmetika nie je lacná záležitosť, preto je súčasťou poradenstva aj finančný plán – ako čo najlepšie investovať peniaze do kozmetiky. Poznám sociálne pomery a či už máte viac peňazí alebo menej, napíšte mi. Aj s menším rozpočtom dokážete vylepšiť Vašu pleť k oveľa lepšej spokojnosti.

 

 

 

 

Základný balík služieb je v cene € 35.00

  • osobné online poradenstvo po dobu dvoch mesiacov
  • diagnostika problémov pokožky
  • faktory ovplyvňujúce pokožku vo Vašom živote
  • vypracovanie plánu pre zlepšenie pleti (finančná kalkulácia – náklady na produkty)
  • zhodnotenie účinnosti

 

Prečo si zvoliť poradenstvo Planéty zdravia?


Som žena, ktorá si prešla svoju cestu k dokonalejšej pleti. Takmer som to vzdala, priznám sa. Avšak ako som objavila nové metódy a produkty, povzbudilo ma to a zistila som, že existuje spôsob ako vyzerať lepšie, zdravšie a neminúť stovky eur. Cena € 35.00 je nastavená po dobu dvoch mesiacov, to je menej ako € 18.00 na mesiac – celkom dobrá investícia, čo poviete?


Verím, že Vás môj jednoduchý a efektívny program zaujal, prosím, neváhajte mi napísať, budem rada ak pomôžem čo najviac ženám vyzerať skvelo – úžasne – očarujúco. Teším sa na správy!!!