Firmy & Inštitúcie

Vidíte ten krásny obrázok? Aj to môžete mať vo svojej inštitúcii – úrad, škola, súd či policajné riaditeľstvo – alebo firme.  Všade pracujú ľudia, ktorí potrebujú zdravú výživu.

 

 

 

 

Spolupráca s Planétou zdravia existuje v dvoch rovinách.

 

Organizovanie eventu pre zamestnancov vo forme zdravých raňajok a krásnej prezentácii prírodných produktov resp. parfumov. Je to skvelý spôsob ako ponúknuť zamestnancom benefit. Zároveň, ak ste škola či univerzita – presne rovnaký scenár platí aj pre žiakov, študentov a samozrejme naše najmenšie ratolesti – deti.

 

Naše raňajky pozostávajú z domáceho jogurtu, poctivo vyrobený s Essens probiotickými kultúrami – živé, čerstvé a super zdravé. K tomu si môžete vybrať kombináciu ovocia a cereálii. Jednoducho, úžasné raňajky, po ktorých už budete chcieť len domáci jogurt.

 

Môžete urobiť zdravý školský deň s Planétou zdravia pre deti a študentov.

Prekvapenie pre Vaše oddelenie v úrade.

Výnimočné raňajky pre kolegov.

Zdravý firemný štart dňa.

Možností je naozaj veľa.

 

Kúpiť čučoriedky alebo iné ovocie je dostupné pre každú firmu / inštitúciu.

 

 

 

Druhou formou spolupráce je obchodná činnosť. K príkladu, vlastníte bio-obchod, alebo ste firma, ktorá by rada nakúpila produkty pre zamestnancov a tým si splnila šľachetný cieľ – podpora zdravia ľudí, ktorí svojou prácou zarábajú peniaze. Týchto firiem je málo, a práve Vaša môže byť výnimočná.

 

Ak potrebujete rozšíriť svoj sortiment, máte záujem o spoluprácu, prosím kontaktujte Planétu zdravia. Ďakujeme.