Diskrétna partnerská poradňa

Naše vzťahy prechádzajú veľmi často rôznymi skúškami. Často si dokážeme poradiť, učíme sa od starších, prečítame si rady v časopise alebo sa porozprávame s kamarátkou / kamarátom. Povedzme si to úprimne, v každom vzťahu sú dobré a horšie časy. Rozdiel je len v tom, ako dlho trvajú tie mračna na oblohe. Častou príčinou je diskrétna partnerská oblasť – často podceňovaná téma.

 

 


 

Planéta zdravia je fantastický projekt, ktorého cieľom je nielen poskytnúť kvalitné výživové prípravky, kozmetiku a parfumy; ale aj ľudskú radu.

 

Priatelia, vitajte v diskrétnej partnerskej poradni Planéty zdravia!

 

V programe sa zaoberám hlavne otázkami, s ktorými sa ľudia hanbia zdôveriť. Sexuálny život je veľmi dôležitý, niekedy stačí veľmi málo a môžeme predísť problémom.
Žijem v usporiadanej rodine s fantastickým manželom a úžasnou dcérou. Prešla som vo vzťahu skúškami – ako každý človek. Dokážem vás pochopiť a vypočuť. Moja poradňa nie je lekárskym pracoviskom, je určená pre ľudí, ktorí by radi získali diskrétnu radu, porozprávali sa a zdôverili sa.

 


 

Aké sú bežné situácie, s ktorými často čakáme a nevenujeme im pozornosť?

  • páči sa mi žena, ale bojím sa ju osloviť, lebo sa necítim dobrý v milostnom živote

  • chýba mi sebavedomie, nemám dobrú postavu (nadváha, malé prsia, komplexy)

  • nevydržím dlho s erekciou, trápi ma to, ešte som o tom s nikým nerozprával

  • nemám chuť na sex, môj partner by to chcel často, čo mám robiť

  • v milostnom živote máme problém, mám o tom povedať partnerovi, bojím sa o vzťah

  • rozmýšľam o obriezke, ale nepoznám nikoho kto by ju mal, chcel by som o tom porozprávať

  • mám zvláštny problém, nemám sa komu zdôveriť – nechcem, aby o tom niekto vedel

  • ešte som nikdy nemala orgazmus ako ostatné dievčatá, čo robím zle

 

Dámy a páni, prvý krok je najťažší – nabrať odvahu a napísať. Keď som písala môj prvý blog, trvalo mi to asi dva týždne, písať o milostnom probléme, hmm, nie je to ľahké, uznávam. Avšak ja som tu pre vás a moja poradňa je diskrétna, nemusíte sa obávať.


Prekonať strach je zvyčajne najlepší liek – prekonať strach – napísať a zdôveriť sa, dostať zo seba to mlčanie, dusenie emócií a úzkosť. V poradni Vám môžem pomôcť – ak by ste potrebovali odbornú pomoc, odporučím Vám sexuológa alebo psychológa. Hlavné je, aby ste nemlčali celý život – máte totiž len jeden pokus – už nikdy nebudete mladší aby ste niečo urobili inak, skúste zmeniť váš život teraz.

 

 

 

Ľudské vzťahy sú pre mňa prvoradé, poradňa je zadarmo, diskrétnosť garantujem.