Fotomodelka Európy 2016

Autor Daniela 07/10/2016 0 Reakcie Daniela - osobné príbehy,

Priatelia,

vrátila som sa z Nitry kde v stredu vyvrcholil 5. ročník celoslovenskej súťaže Fotomodelka Európy 2016. Wow, bolo to úžasné! Ešte nikdy som nebola na podobnej súťaži. Ako som sa tam dostala? Autom :) Žartujem. Planéta zdravia počas vyhlasovania výsledkov súťaže v Divadle Andreja Bagara sponzorovala všetky finalistky krásnym darčekovým setom.

Planéta zdravia prechádza mnohými vylepšeniami. Každá firma inovuje, prináša nové nápady a realizuje kreatívne ciele. Stačí si len veriť a odhodlať sa k zmene. Dlho som rozmýšľala ako vám to celé oznámiť. Poďme už k fotkám, nech máte možnosť vidieť ako to celé dopadlo.

 

 

Tanečníci z Latino Flash de Miguel Méndez.

 

 

 

 

Krásne finalistky súťaže - bolo ich 16 a vyhrali všetky svojou odvahou a vytrvalosťou dokázať svetu, že pred objektívom fotoaparátu to naozaj vedia.

 

 1. Zuzana Mikulíková, Žilina
 2. Nikoleta Lamprechtová, Gajary, okres Malacky
 3. Alexandra Ďurčová, Malacky
 4. Lucia Tengeriová, Mostová, okres Galanta
 5. Miroslava Ševčíková, Ružomberok
 6. Dominika Fecmanová, Žilina
 7. Simona Kmeťová, Nitra
 8. Lucia Birova, Banská Bystrica
 9. Lenka Ondrejičková, Zavar, okres Trnava
 10. Nikoleta Bolechová, Jelenec, okres Nitra
 11. Monika Novabilská, Košice
 12. Denisa Kocandová, Lednické Rovne, okres Púchov
 13. Monika Dančová, Bratislava
 14. Laura Matúšová, Lučenec
 15. Velký Lég, okres Dunajská Streda
 16. Iveta Varényiová, Nové Zámky

 

 


Dievčatá v nádherných šatách plus tri náhradníčky, ktoré tiež dostali šancu ukázať sa v krásnych šatách.

 

 


SMS hlasovanie vyhrala Nikoletta Bindicsová. To, že sa naozaj oplatilo prihlásiť vidíte aj z fotografie - každé dievča dostalo tašky plné darčekov, medzi nimi aj darčekový set Essens od Planéty zdravia. Je to veľmi milé gesto od všetkých sponzorov a úprimna vďaka patrí riaditeľke súťaže Ivanke Matuškovej.

 

 
Tretie miesto obsadila Iveta Varenyiová.

 

 
Ivetka sa nevedela zaniesť s darčekmi, pomohol jej vždy šarmantný džentlmen a skvelý slovenský herec Ján Greššo.

 

 
Števko Skrúcaný prišiel vyhlásiť druhé miesto, vyzerá super a celý večer bol plný energie. Počas VIP recepcie sme prehodili pár viet.

 

 

 

Druhé miesto vyhrala Dominika Fecmanová.

 

 

 

Atmosféra bola milá, baby sa zabávali počas celého večera. Troška bolo cítiť napätie, ale v konečnom dôsledku to bola show pre každého :)

 

 

 

Víťazkou súťaže sa stala Lucia Birova, najvyššia súťažiaca. Bola taká štastná, že som sa s ňou ani nestihla odfotiť - ešte sa musím učiť ako to v modelingovej brandži chodí. Avšak nejaké fotky mám :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šarmantná Ivanka Matušková s dcérkou - riaditeľka súťaže.

 

 

 

Natália Hatalová mala naozaj krásne šaty. Vystupovala spolu s Riškom Rikkonom - pre mňa najúžasnejší klavírista na svete.

 

 

 

Tu sme už boli partia :) Riško a Natália sa so mnou radi odfotili.

 

 

 

Števko sa fotí rád, hlavne ak má okolo tak krásne ženy :)

 

 

Cesta domov mi utekala nejak pomaly, človek zažije niečo nové, inšpiratívne, stretne ľudí a pritom čas utečie ako voda. Aj keď počasie nie je až také prívetivé, život máme len jeden a potrebujeme prežiť každý deň naplno. Nie vždy sa to dá, ale želám vám, aby ste sa nadchli k úspechu a verili si. Byť súčasťou top modelingu bolo fajn. Mňa však čaká veľa práce - aby som vám mohla priniesť nielen nové zážitky, ale aj osobné stretnutia. Pohovoríme si o zdravej výžive a kráse. Svet kozmetiky a zdravia je fascinujúci - rada vám pomôžem sa v ňom zorientovať. Teším sa na vás, napíšte mi!